O nas
i o naszej historii

PRIV CD specjalizuje się w obsłudze MIKRO FIRM.

Nasza obsługa IT dla mikro firm to pakiet wielu usług i towarów, które ostatecznie wzmacniają konkurencyjność naszych Klientów.
W oparciu o nasze usługi i sprzedawany przez nas sprzęt mikro firma może wybudować swoją infrastrukturę informatyczną (sieci monitoringu, VoIP, sieci komputerowe, komputery, notebooki, telefony, serwery, drukarki, skanery, czytniki kodów kreskowych, itd.), utrzymywać ją w odpowiednim stanie i dostosowywać do wszystkich procesów w firmie aby osiąganie celów biznesowych było łatwiejsze.
Usługi marketingowe, które prowadzimy, umożliwiają nam budowanie stron internetowych, systemów digital signage, produkcji materiałów reklamowych i usług poligraficznych opartych o analizy i dostosowanych do danej mikro firmy.

Nasza historia
01 styczeń 2001 roku - uruchomienie działalności gospodarczej.
rok 2001 Pierwszy rok działalności na lokalnym rynku usług informatycznych i sprzedaży sprzętu komputerowego.
rok 2002 Drugi rok działalności na lokalnym rynku usług informatycznych i sprzedaży sprzętu komputerowego. W tym roku firma wprowadziła do swojej oferty usługi foto-wideo oraz usługi internetowe.
rok 2003 Firma rozpoczyna sprzedaż swoich towarów i usług na terenie całej Polski. Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, MICROSOFT, MSI.
wrzesień 2003 r. - rozpoczęcie współpracy z Panda Software i poszerzenie oferty o oprogramowanie do ochrony antywirusowej.
rok 2004 Uruchomienie pierwszych stabilnych wersji systemu MOZAIK (systemu dynamicznych stron www). Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, MICROSOFT, MSI, ASUS, ARISTO.
rok 2005
styczeń 2005 r. - rejestracja firmy jako podatnika VAT UE i rozpoczęcie współpracy z firmami z terenu Unii Europejskiej.
maj 2005 r. - uruchomienie sklepu internetowego Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, AMD, MICROSOFT, CANON, D-LINK, LG, EPSON, HP, PANDA SOFTWARE, MSI, SEAGATE.
rok 2006 - 2011 Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.
rok 2011 Uruchomienie telefonii internetowej o zasięgu krajowym TEL PRIV CD. Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.
rok 2012 Modernizacja sieci NET PRIV CD i uruchomienie nowych opcji abonamentowych. Ze względu na recesję w kraju i spadek rentowności lokalnej sprzedaży sprzętu komputerowego sklep stacjonarny powiększa ofertę produktową i w całości migruje do sprzedaży internetowej. Reorganizacja firmy i redukcja zatrudnienia. Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.
rok 2013 i 2014 Modernizacja firmy, zmiany w ofercie i sposobie działania. Szkolenia, pozyskiwanie nowych zleceń, rozwinięcie oferty firmy w usługach IT dla firm.
rok 2015 i 2016 Rozwinięcie oferty firmy w usługach IT dla firm.
rok 2017 Uruchomienie druku niskonakładowego w ofercie dla firm. Modernizacja firmy i przygotowanie do wprowadzenia nowych produktów i usług.