O firmie PRIV CD Krzysztof Druzgała

O nas:

PRIV CD specjalizuje się w obsłudze małych firm i osób indywidualnych.

Nasza obsługa IT dla małych firm to pakiet wielu usług i towarów, które ostatecznie wzmacniają konkurencyjność naszych Klientów.
W oparciu o nasze usługi i sprzedawany przez nas sprzęt firma może wybudować swoją infrastrukturę informatyczną (sieci monitoringu, VoIP, sieci komputerowe, komputery, notebooki, telefony, serwery, drukarki, skanery, czytniki kodów kreskowych, itd.), utrzymywać ją w odpowiednim stanie i dostosowywać do wszystkich procesów w firmie, aby osiąganie celów biznesowych było łatwiejsze.
Usługi marketingowe, które prowadzimy, umożliwiają nam budowanie stron internetowych, systemów digital signage, produkcji materiałów reklamowych i usług poligraficznych opartych o analizy i dostosowanych do danej firmy.

Nasza historia:

Rozpoczęliśmy naszą działalność 1 stycznia 2001 roku na lokalnym rynku usług informatycznych i sprzedaży sprzętu komputerowego.

W kolejnym roku do swojej oferty wprowadziliśmy usługi foto-wideo oraz usługi internetowe, oprogramowania do ochrony antywirusowej.

Następnie uruchomiamy sklep internetowy i budujemy sieć NET PRIV CD, rozwijamy się w usługach IT dla małych firm (domeny, hosting, budowa stron internetowych). Włączamy do swojej oferty druk niskonakładowy, projektowanie graficzne i druk cyfrowy.

Od początku uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania MAXDATA, INTEL, MICROSOFT, MSI, ASUS, ARISTO, AMD, CANON, D-LINK, LG, EPSON, HP, PANDA SOFTWARE, SEAGATE.

Otwarliśmy biuro firmy w nowej lokalizacji ul. Piastowska 50A/1 w Piławie Górnej. Rozwijamy usługę serwisu sprzętu komputerowego oraz budowy i serwisowania sieci bezprzewodowych i przewodowych.
01 styczeń 2001 roku – uruchomienie działalności gospodarczej.
rok 2001 Pierwszy rok działalności na lokalnym rynku usług informatycznych i sprzedaży sprzętu komputerowego.
rok 2002 Drugi rok działalności na lokalnym rynku usług informatycznych i sprzedaży sprzętu komputerowego. W tym roku firma wprowadziła do swojej oferty usługi foto-wideo oraz usługi internetowe.
rok 2003 Firma rozpoczyna sprzedaż swoich towarów i usług na terenie całej Polski. Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, MICROSOFT, MSI.
wrzesień 2003 r. – rozpoczęcie współpracy z Panda Software i poszerzenie oferty o oprogramowanie do ochrony antywirusowej.
rok 2004 Uruchomienie pierwszych stabilnych wersji systemu MOZAIK (systemu dynamicznych stron www). Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, MICROSOFT, MSI, ASUS, ARISTO.
styczeń 2005 r. – rejestracja firmy jako podatnika VAT UE i rozpoczęcie współpracy z firmami z terenu Unii Europejskiej.
maj 2005 r. – uruchomienie sklepu internetowego Uczestniczymy w szkoleniach MAXDATA, INTEL, AMD, MICROSOFT, CANON, D-LINK, LG, EPSON, HP, PANDA SOFTWARE, MSI, SEAGATE.
rok 2006 – 2011 Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.
rok 2011 Uruchomienie telefonii internetowej o zasięgu krajowym TEL PRIV CD. Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.
rok 2012 Modernizacja sieci NET PRIV CD i uruchomienie nowych opcji abonamentowych. Ze względu na recesję w kraju i spadek rentowności lokalnej sprzedaży sprzętu komputerowego sklep stacjonarny powiększa ofertę produktową i w całości migruje do sprzedaży internetowej. Uczestniczymy w szkoleniach większości wiodących producentów sprzętu i oprogramowania.
rok 2013 i 2014 Modernizacja firmy, zmiany w ofercie i sposobie działania. Szkolenia, pozyskiwanie nowych zleceń, rozwinięcie oferty firmy w usługach IT dla firm.
rok 2015 i 2016 Rozwinięcie oferty firmy w usługach IT dla firm.
rok 2017 Uruchomienie druku niskonakładowego w ofercie dla firm. Modernizacja firmy i przygotowanie do wprowadzenia nowych produktów i usług.
rok 2020 Otwarcie biura firmy w nowej lokalizacji ul. Piastowska 50A/1 w Piławie Górnej. Rozwijamy usługę serwisu sprzętu komputerowego oraz budowy i serwisowania sieci bezprzewodowych i przewodowych.